NOVINKY

A.mužstvo

Změna termínu přípravného utkání Afk Libčice : SK Roztoky neděle 16.8.2020 od 17:00 hod v

Pajcr 70

V pátek 7 srpna oslavil na hřišti Afk Libčice krásné životní jubileum jeden s nejdéle půso

prezident

V sobotu 11.července 2020 oslavil dnes již bývalý prezident klubu Zdeněk Sedlák v restaura

TABULKA
"A" Dorost Ml.žáci St.př. Ml.př.
1.
Sokol Holubice
Sokol Holubice
00000:000
2.
FK Vysoká
FK Vysoká
00000:000
3.
AFK Libčice
AFK Libčice
00000:000
4.
AFK Milovice
AFK Milovice
00000:000
5.
Slavia Radonice
Slavia Radonice
00000:000
6.
SK Bakov n/Jiz.
SK Bakov n/Jiz.
00000:000
7.
FK Kralupy 1901
FK Kralupy 1901
00000:000
8.
Slavoj Stará Boleslav
Slavoj Stará Boleslav
00000:000
9.
Eletis Lužec
Eletis Lužec
00000:000
10.
Sokol Chotětov
Sokol Chotětov
00000:000
11.
SK Kosmonosy B.
SK Kosmonosy B.
00000:000
12.
SK Hovorčovice
SK Hovorčovice
00000:000
13.
TJ Byšice
TJ Byšice
00000:000
14.
Baník Švermov
Baník Švermov
00000:000

NÁHODNÉ FOTO

Stáhni PDF
Vytiskni

A tým

1.kolo
FK Kralupy 1901 - Slavoj Stará Boleslav22.08.2020 17:00
FK Vysoká - TJ Byšice22.08.2020 17:00
AFK Libčice - SK Hovorčovice22.08.2020 17:00
AFK Milovice - Slavia Radonice22.08.2020 17:00
SK Bakov n/Jiz. - Eletis Lužec22.08.2020 17:00
SK Kosmonosy B. - Sokol Chotětov23.08.2020 17:00
Sokol Holubice - Baník Švermov23.08.2020 17:00
2.kolo
SK Hovorčovice - AFK Milovice29.08.2020 17:00
Eletis Lužec - FK Kralupy 190129.08.2020 17:00
TJ Byšice - AFK Libčice29.08.2020 17:00
Sokol Chotětov - SK Bakov n/Jiz.29.08.2020 17:00
Baník Švermov - Slavoj Stará Boleslav29.08.2020 17:00
Slavia Radonice - SK Kosmonosy B.30.08.2020 17:00
Sokol Holubice - FK Vysoká30.08.2020 17:00
3.kolo
FK Kralupy 1901 - Sokol Chotětov05.09.2020 10:15
Slavoj Stará Boleslav - Eletis Lužec05.09.2020 10:15
AFK Milovice - TJ Byšice05.09.2020 17:00
AFK Libčice - Sokol Holubice05.09.2020 17:00
FK Vysoká - Baník Švermov05.09.2020 17:00
SK Bakov n/Jiz. - Slavia Radonice05.09.2020 17:00
SK Kosmonosy B. - SK Hovorčovice06.09.2020 17:00
4.kolo
Sokol Chotětov - Slavoj Stará Boleslav12.09.2020 17:00
FK Vysoká - AFK Libčice12.09.2020 17:00
TJ Byšice - SK Kosmonosy B.12.09.2020 17:00
SK Hovorčovice - SK Bakov n/Jiz.12.09.2020 17:00
Baník Švermov - Eletis Lužec12.09.2020 17:00
Slavia Radonice - FK Kralupy 190113.09.2020 17:00
Sokol Holubice - AFK Milovice13.09.2020 17:00
5.kolo
FK Kralupy 1901 - SK Hovorčovice19.09.2020 10:15
Slavoj Stará Boleslav - Slavia Radonice19.09.2020 10:15
Eletis Lužec - Sokol Chotětov19.09.2020 16:30
AFK Milovice - FK Vysoká19.09.2020 16:30
AFK Libčice - Baník Švermov19.09.2020 16:30
SK Bakov n/Jiz. - TJ Byšice19.09.2020 16:30
SK Kosmonosy B. - Sokol Holubice20.09.2020 16:30
6.kolo
AFK Libčice - AFK Milovice26.09.2020 16:30
SK Hovorčovice - Slavoj Stará Boleslav26.09.2020 16:30
TJ Byšice - FK Kralupy 190126.09.2020 16:30
FK Vysoká - SK Kosmonosy B.26.09.2020 16:30
Baník Švermov - Sokol Chotětov26.09.2020 16:30
Slavia Radonice - Eletis Lužec27.09.2020 16:30
Sokol Holubice - SK Bakov n/Jiz.27.09.2020 16:30
7.kolo
FK Kralupy 1901 - Sokol Holubice03.10.2020 10:15
Slavoj Stará Boleslav - TJ Byšice03.10.2020 10:15
Eletis Lužec - SK Hovorčovice03.10.2020 16:00
AFK Milovice - Baník Švermov03.10.2020 16:00
Sokol Chotětov - Slavia Radonice03.10.2020 16:00
SK Bakov n/Jiz. - FK Vysoká03.10.2020 16:00
SK Kosmonosy B. - AFK Libčice04.10.2020 16:00
8.kolo
AFK Milovice - SK Kosmonosy B.10.10.2020 16:00
AFK Libčice - SK Bakov n/Jiz.10.10.2020 16:00
SK Hovorčovice - Sokol Chotětov10.10.2020 16:00
TJ Byšice - Eletis Lužec10.10.2020 16:00
FK Vysoká - FK Kralupy 190110.10.2020 16:00
Baník Švermov - Slavia Radonice10.10.2020 16:00
Sokol Holubice - Slavoj Stará Boleslav11.10.2020 16:00
9.kolo
FK Kralupy 1901 - AFK Libčice17.10.2020 10:15
Slavoj Stará Boleslav - FK Vysoká17.10.2020 10:15
Sokol Chotětov - TJ Byšice17.10.2020 15:30
Eletis Lužec - Sokol Holubice17.10.2020 15:30
SK Bakov n/Jiz. - AFK Milovice17.10.2020 15:30
Slavia Radonice - SK Hovorčovice18.10.2020 15:30
SK Kosmonosy B. - Baník Švermov18.10.2020 15:30
10.kolo
AFK Milovice - FK Kralupy 190124.10.2020 14:30
AFK Libčice - Slavoj Stará Boleslav24.10.2020 14:30
TJ Byšice - Slavia Radonice24.10.2020 14:30
FK Vysoká - Eletis Lužec24.10.2020 14:30
Baník Švermov - SK Hovorčovice24.10.2020 14:30
Sokol Holubice - Sokol Chotětov25.10.2020 14:30
SK Kosmonosy B. - SK Bakov n/Jiz.25.10.2020 14:30
11.kolo
Slavoj Stará Boleslav - AFK Milovice31.10.2020 10:15
FK Kralupy 1901 - SK Kosmonosy B.31.10.2020 10:15
SK Hovorčovice - TJ Byšice31.10.2020 14:00
Eletis Lužec - AFK Libčice31.10.2020 14:00
Sokol Chotětov - FK Vysoká31.10.2020 14:00
SK Bakov n/Jiz. - Baník Švermov31.10.2020 14:00
Slavia Radonice - Sokol Holubice01.11.2020 14:00
12.kolo
FK Vysoká - Slavia Radonice07.11.2020 14:00
AFK Libčice - Sokol Chotětov07.11.2020 14:00
AFK Milovice - Eletis Lužec07.11.2020 14:00
Baník Švermov - TJ Byšice07.11.2020 14:00
SK Bakov n/Jiz. - FK Kralupy 190107.11.2020 14:00
SK Kosmonosy B. - Slavoj Stará Boleslav08.11.2020 14:00
Sokol Holubice - SK Hovorčovice08.11.2020 14:00
13.kolo
FK Kralupy 1901 - Baník Švermov14.11.2020 10:15
Slavoj Stará Boleslav - SK Bakov n/Jiz.14.11.2020 10:15
Eletis Lužec - SK Kosmonosy B.14.11.2020 13:30
Sokol Chotětov - AFK Milovice14.11.2020 13:30
SK Hovorčovice - FK Vysoká14.11.2020 13:30
TJ Byšice - Sokol Holubice14.11.2020 13:30
Slavia Radonice - AFK Libčice15.11.2020 13:30

2010 AFK Libčice
web .:Lukigod:.